Usługi

Oferujemy pomoc prawną przy sporządzaniu umów cywilnoprawnych i handlowych. Pomagamy w negocjacjach kontraktów oraz opiniujemy i weryfikujemy ich projekty.

Podejmując współpracę nie warto ryzykować, gdyż cena ryzyka może okazać się zbyt wysoka, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z dużymi kontraktami i nowymi partnerami. Prawidłowe pod względem prawnym uregulowanie stosunku umownego daje gwarancję bezpiecznej i spokojnej współpracy.

Naszym klientom oferujemy w obszarze transakcji handlowych bezpieczne i zyskowne rozwiązania uwzględniając w maksymalnym stopniu ich interesy. Identyfikujemy ryzyka związane z zawarciem kontraktu handlowego i proponujemy konkretne rozwiązania. Klientom oferujemy możliwość opracowania całości dokumentacji kontraktowej, a także opiniowanie i weryfikację umów przygotowanych przez kontrahentów. Uczestniczymy również aktywnie na etapie negocjacji umów wspierając klientów w osiągnięciu bezpiecznego i korzystnego kompromisu.

Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze umów i kontraktów z zakresu wszystkich kluczowych dziedzinach w działalności przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, w tym dotyczących transakcji międzynarodowych i nieruchomości.

Skontaktuj się
z nami

XALTUM
Kancelaria Radców Prawnych
Barczak Rozpara
spółka partnerska

Adres siedziby:
ul. Warszawska 53
61-028 Poznań

tel. +48 61 222 40 90,
fax +48 61 222 40 91,
kancelaria@barczak-rozpara.pl

Polityka prywatności